Prestijli bir yaşam meydana çıkıyor

Prestijli bir yaşam meydana çıkıyor

Prestijli bir yaşam meydana çıkıyor

Avrupa Konutları Yamanevler, Avrupa Konutları’nın Anadolu Yakası’ndaki ilk konut projesi olma özelliğini taşıyor. 545 konutlu 1.etabıyla sakinlerine ayrıcalıklı yaşam sunması planlanan Avrupa Konutları Yamanevler, hayallere hayat veren sayısız güzelliğiyle Anadolu Yakası’nın en özel projesi olmaya aday.

İstanbul’un en değerli caddelerinden biri olan Alemdağ Caddesi’nde yükselen Avrupa Konutları Yamanevler, Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy metro hattı üzerinde ve Yamanevler metro durağına sadece 200 metre uzaklıkta yer alıyor.

 • 1

  ÇEVREYOLU

  TEM otoyoluna 1 kilometre, E5’e ise 7 kilometre uzaklıkta.

 • 300

  METRO

  Çakmak metro istasyonuna 300 metre, Yamanevler metro istasyonuna ise 200 metre uzaklıkta.

 • 550

  ALIŞVERİŞ MERKEZİ

  Canpark’a 550 metre, Meydan AVM’ye 1.5 kilometre, IKEA’ya 2 kilometre, Buyaka’ya 2,2 kilometre, Capitol’e ise 7 kilometre uzaklıkta.

 • 8.7

  KÖPRÜ

  15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 8.7 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne ise 13.7 kilometre uzaklıkta.

Tüm ihtiyaçlarınıza bir adım uzakta

Avrupa Konutları mutluluğu iki kıtaya yayılıyor. Avrupa Konutları Yamanevler, bölgenin en hareketli, en değerli lokasyonunda Alemdağ Caddesi üzerinde yer alıyor. Yamanevler Metro durağı da projenin hemen yanı başında bulunuyor. Avrupa Konutları kalitesi kıtaları birbirine bağlarken, hayat beklentilerin ötesine geçiyor.

Ayrıcalık Yeniden Tanımlanıyor

Yüzme havuzlarından süs havuzlarına, koşu parkurundan çocuk oyun alanına, hemen yanında planlanan park alanındaki tenis kortundan mini futbol, basketbol ve voleybol sahalarına kadar tüm ayrıcalıklar Avrupa Konutları Yamanevler’de…